Aktuálně: Darovací list - Keramický kurz jako dárek, 23. 9. 2023: Přihlášky 2024 na novém webu, 14. 11. 2023: Poslední místo na Džbány a konvice od 24. 11.
ModelováníTočení na kruhuOdléváníDekoraceLektorRekvalifikaceStudio F. A. Šporka

Česky | English

Služby účastníkům

Ubytování

Nenároční účastníci kurzů mohou bezplatně užívat k přespávání pohovky v šatně studia, pokud si přivezou vlastní spací pytel nebo lůžkoviny. Ostatní mohou využít ubytovací kapacity přímo v obci. V těsné blízkosti školy je příjemný Penzion s dvou nebo třílůžkovými pokoji. Kontakt na Penzion: tel.: 720 052 170, web: http://www.kohoutov.cz/pension.htm, kontakt na ubytování v soukromí 605 914 893

Stravování

V obci je obchod se smíšeným zbožím a pekárna. Ve škole je malý kuchyňský koutek s varnou konvicí, vařičem a mikrovlnkou. Většině účastníků vyhovuje možnost stravování ve vlastní režii v již zmíněném Penzionu. Pokud nevaří, dovoz jídla je možno objednat. Během výuky je hodinová přestávka na oběd.

Studovna odborné literatury

V přízemí školy přístupná naše studovna s velkým výběrem českých i cizojazyčných časopisů, knih a katalogů s keramickou tematikou. Otevřeno bývá jeden den v týdnu v návaznosti na program kurzu. Část titulů je možné si zapůjčit po dobu pobytu.

Parkování

Osobní auta účastníků mohou parkovat v oplocené zahradě školy. Parkoviště není hlídané.

Úschovna kol

Vaše kola je možno ukládat do uzamykatelného přístřešku na zahradě školy.

Krámek s keramickými potřebami

Ve školním krámku je pro účastníky a jejich domácí dílny připraven velký výběr keramických materiálů, pomůcek a literatury (keramická hmota, engoba, glazury české i zahraniční výroby, barvy a barvítka, točířské nářadí, glazovací nářadí, štětce, obtisky, bižuterní polotovary, vrbové proutí, pedik, šény, kantalové dráty, knihy a časopisy o keramice). Nákup je možno hradit platební kartou.

Keramické studio Jarmily Tyrnerové s.r.o., Kohoutov 74, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
Tel.: +420 499 392 416, mobil: +420 602 182 242